Tekst kleiner
Tekst kleiner
Tekst groter
Tekst groter

De Zeldenrust, Geffen (foto: Rien van Wanrooij)

Luchtfoto van Geffen (foto: Gilbert van de Meulenreek)

Drukte in de Dorpstraat tijdens Effe noar Geffe

De Zeldenrust, Geffen (foto: Rien van Wanrooij)

De dorpspomp, Geffen

Geffenaren maken Geffenaren bewust

18 januari 2018

Geffenaren maken Geffenaren bewust Op initiatief van Dorpsraad Geffen is een groepje bewoners de Verlengde de Run en omliggende straten ingetrokken om bewoners bewust te maken van veiligheid in en om hun huis, het zogenaamde Donkere Dagen Offensief.

Na een warm welkom in de Spoetnik is, ondanks het frisse weer, de groep onder leiding van onze wijkagent Wim Kluessjen de straten op gegaan.
 
Zij gingen actief op zoek naar die ene gelegenheid die iemand met kwade bedoelingen nodig heeft om iets te ontvreemden uit huis, schuur of auto. Vervolgens werd dit met de bewoners gedeeld of werd er een voetstapje achtergelaten met informatie zodat de bewoner zich bewust wordt van de situatie.
 
Het initiatief is positief ontvangen en we werden vaak bedankt voor de melding. Omdat de enthousiaste groep bewoners vele Geffenaren bewust hebben gemaakt kan deze avond een succes worden genoemd en is dit zeker voor herhaling vatbaar in een ander gedeelte van ons dorp.

Foto's van deze avond vind je in het fotoalbum.Ga terug naar het nieuwsoverzicht.