3FM Serious Request 2019 The lifeline trekt door Geffen

Datum: 23-12-2019


3FM Serious Request 2019 The lifeline trekt door Geffen

Op vrijdag 20 december trok het 3FM Serious Request circus door ons dorp. Drie radio dj duo's lopen deze week van Goes naar Groningen om geld op te halen voor de slachtoffers van mensenhandel.


Het dj duo Frank van der Lende en Eva Koreman werden door 'Ut pomp smoesje' muzikaal begeleid tijdens hun tocht door het Geffense. Ook konden zij, door een financiële bijdrage van ons, een cheque van €150,- aanbieden voor het goede doel. 

 

Vele Geffenaren stonden langs de route om de dj's en meelopers te ondersteunen. En uiteraard ook uit nieuwsgierigheid, want er komt niet elke dag zo'n circus door het dorp. Bij 't Akkertje 2.0 werden de dj's opgewacht door de burgemeester en kregen ze een donatie voor de inwendige mens. Ook namen de dj's hier ruim de tijd voor het nemen van foto's met de jeugdige Geffenaren. Uiteindelijk verlieten de dj's via de Bergstraat ons dorp.

Facebook
Twitter
Instagram
YouTube

Deze website wil gebruik maken van cookies.