Tonny van Erp: Geffenaar van het jaar 2021

Datum: 06-09-2021


Tonny van Erp: Geffenaar van het jaar 2021

Net als voorgaande jaren wordt er met Effe noar Geffe de 'Geffenaar van het jaar' bekend gemaakt. Dit jaar mogen wij Tonny van Erp feliciteren met deze titel, uiteraard vinden wij dit als dorpsraad meer dan verdiend. 'Juffrouw Tonny' is bij vele uiteraard bekend van haar jaren als docent aan de Mariaschool, maar ook daarbuiten spant zij zich al jaren in voor ons dorp.


Bezige bij

De lijst waar Tonny bij betrokken is en voor inzet is lang en divers. Ze verdeeld haar tijd over o.a. Geffen Zorgt, het Gilde, de Geffense eetkamer, de kerk, helpt mensen met een migratie achtergrond leren lezen en uiteraard is ze ook al jaren lid van de dorpsraad Geffen. 

 

Namens de dorpsraad willen we je nogmaals feliciteren en bedanken voor al jouw tijd en inzet voor ons dorp.

Facebook
Twitter
Instagram
YouTube

Deze website wil gebruik maken van cookies.