Dorpsraadleden

Hans Hendriks

 

 

Hans Hendriks

 

voorzitter

 

06-53366587

 

 hplm.hendriks@gmail.com

 

 

Henriëtte van Bergen

Henriëtte van Bergen

 

vice-voorzitter

 

06-22000305

 

bergen544@gmail.com

 

 Kees van Alphen

Kees van Alphen

 

secretaris


06-20436364


info@vanalphenadvies.nl

 

 Inge Wagemans

Inge Wagemans

 

penningmeester

 

06-55780160

 

Wagemansjes@gmail.com

 ?

 Vacature

 

Christa Dollevoet

Christa Dollevoet


2e secretaris


06-48459885


c.dollevoet@ziggo.nl 

 

 Yvonne van Berlo

Yvonne van Berlo

 

algemeen lid

 

06-19677094

 

yvonne@vberlo.nl

 

 Geert van Boxtel

Geert van Boxtel


wijkcoördinator


g.van.boxtel@oss.nl

 

 

 

 

_________________________________________________________________________________________________________

 

Graag contact opnemen met onze wijkagenten in Geffen? Dat kan zeker:

 

Wim Kluessjen

wim.kluessjen@politie.nl

 

Janny de Vet

janny.de.vet@politie.nl

 

Ook zijn ze te volgen via:

https://twitter.com/wijkag_maasdrpn  (@WijkAg_Maasdrpn)

https://www.instagram.com/wijkagenten_geffen_maasdorpen/   (@wijkagenten_geffen_maasdorpen)

_______________________________________________

 

Facebook
Twitter
Instagram
YouTube

Deze website wil gebruik maken van cookies.